Bleu Blanc Rouge 2018 - WYNIKI !

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w IV edycji naszego konkursu. Z całej Polski spłynęło do nas 553 prace. 194 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz szkół ponadgimnazjalnych postanowiło zmierzyć się z tegorocznym tematem „La beauté est dans la rue”. Niezmiernie się cieszymy, że czwarta edycja organizowanego przez nas konkursu odbiła się aż tak szerokim echem. W konkursie brały udział zarówno duże ośrodki miejskie jak i małe miasteczka, razem 69 szkół z 36 miejscowości. Dziękujemy za chęć zabawy razem z nami.

Podczas obrad, jury chwaliło prostotę prac, wytrawne oko oraz kompozycję czy staranność zdjęć. Oprócz Grand Prix oraz I, II i III miejsca w każdej kategorii, Jury postanowiło przyznać jeszcze 6 wyróżnień.

bbr2018am
       >> PROTOKÓŁ <<

Na pokonkursową wystawę Jury zakwalifikowało 38 zdjęć.

Gratulujemy wszystkim zauważonym, wyróżnionym i nagrodzonym!

Już dziś zapraszamy do udziału w V edycji konkursu na początku przyszłego roku szkolnego. Prosimy o przekazanie informacji o konkursie znajomym, kolegom i przyjaciołom. Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy na stronie Instytutu Francuskiego w Polsce lub też pod w naszej >>e-galerii <<.

Przesyłamy pozdrowienia i uśmiechy od całego zespołu języka francuskiego II LO w Gdyni.

IV Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny
Bleu Blanc Rouge 2018
uważamy za zamknięty.

Sławek Tyborski