Matura - informacje

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego w czerwcu 2020 r.

INFORMACJE DLA ZDAJĄCYCH

Wytyczne opracowano na podstawie wytycznych CKE, MEN, GIS

wytyczne
               >> Kliknij <<

WEWNĄTRZSZKOLNA INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA,

ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA

EGZAMINU MATURALNEGO 2019/2020

logo paragraf
      >> Kliknij <<

Szanowni Państwo,
Pragnę przekazać serdeczne podziękowania dla Centrum Handlowego RIVIERA w Gdyni za zakup sprzętu komputerowego i przekazanie go za pośrednictwem Gminy Miasta Gdyni na zasadzie bezpłatnego wypożyczenia na czas społecznej kwarantanny uczniom i nauczycielom, którzy z różnych względów tego rodzaju narzędzi w domu nie posiadali.
Było to nieocenione wsparcie działań miasta, które w ostatnim czasie w trybie pilnym dokonywało zakupów z miejskiego budżetu oraz programu ministerialnego. W czasie epidemii, kiedy praca odbywa się w trybie zdalnym, zakupiony sprzęt trafił do potrzebujących osób i pozwolił im kontynuować naukę.
Dziękując za sprzęt i wrażliwość społeczną, życzę zdrowia Państwa pracownikom oraz szybkiego powrotu do pracy w dotychczasowym trybie.

Społeczność 2LO