XI edycja ogólnopolskiego konkursu Dyktando Niepodległościowe - Gala

16 listopada 2023 roku w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi po raz kolejny odbyła się gala podsumowująca XI edycję ogólnopolskiego konkursu Dyktando Niepodległościowe.
Wręczyliśmy nagrody uczniom klas podstawowych i ponadpodstawowych w trzech kategoriach.
 Polish 20231121 191238479
 >> Zapraszamy do fotorelacji autorstwa
pana Mariusza Biernacika z UM Gdynia <<
Całą uroczystość dopełniła etiuda z „Pana Tadeusza” przygotowana przez uczniów klasy 1I pod opieką Pani Teresy Wasiak i Pani Grażyny Ochnik.
Dyktando i gala wpisały się już na stałe w obchody Święta Niepodległości w naszym mieście i jak co roku zapraszamy uczniów do udziału w kolejnej edycji.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców przy II LO za sfinansowanie poczęstunku na etapie wojewódzkim konkursu.
Dziękujemy również Fundacji Zawsze Warto z Krakowa za środki na poczęstunek na gali.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!