Europejski Dzień Języków - 2023

Europejski Dzień Języków  to coroczne wydarzenie cieszące się dużym zainteresowaniem.
Również w tym roku przyłączyliśmy się do obchodów tego ważnego  dnia, ze szczególnym naciskiem na promocję najbardziej popularnego języka obcego, jakim jest język angielski.
Głównym adresatem byli uczniowie klas pierwszych, którzy dzięki zaangażowaniu koleżanek i kolegów z klas starszych (3c , 3d) przy pomocy S.Ładogórskiej, J.Pyzalskiej oraz R.Iglińskiego  mieli okazję do udziału w licznych prezentacjach i konkursach.
Przedstawiciele zebranych klas zaprezentowali się w konkursach na najlepiej przebraną znaną postać z krajów anglojęzycznych, plakat promujący święto języka angielskiego oraz wzięli udział w quizie wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
Dzień jeżyka angielskiego 2023
Przygotowane atrakcje w postaci różnych ciekawych prezentacji ukazały nie tylko bogactwo języka, ale  stanowiły również doskonałą okazję do zaprezentowania uczniowskich talentów, a przy okazji do doskonałej zabawy integracyjnej.
Imprezę zakończył słodki poczęstunek.
Dziekujemy za wsparcie Rady Rodziców, za współfinansowanie nagród oraz poczęstunku dla uczestników.