Konkursy i Olimpiady - Liceum

KONKURS CHEMICZNY "WYGRAJ INDEKS"

Niezmiernie miło jest mi poinformować, że uczennice naszej szkoły
Natalia Jasińska z kl. 2E (profil biol-chem)
Kinga Konkel z kl. 3E (profil biol-chem)
 zostały laureatkami tegorocznej XXII edycji Konkursu "Wygraj Indeks" organizowanego przez Wydział Chemii Politechniki Gdańskiej.

Dyplom laureata upoważnia go do przyjęcia na Wydział Chemiczny poza normalnymi procedurami związanymi z przeliczaniem punktów za wyniki egzaminu maturalnego.
20180324 1157222s 20180324 1157461s
20180324 1151381s

Jolanta Sadowska

Serdeczne GRATULACJE!!!

Instytut Debat Publicznych

Nasi debatanci:

Łucja Madziar, Marcelina Peek, Zuzia Retur
i Maksymilian Sienkiewicz

ZWYCIĘŻYLI !

w najbardziej chyba karkołomnym temacie o rzetelności mediów.

deb1
deb2 deb3

GRATULUJEMY!!!

XLI Olimpiady Języka Francuskiego - kwalifikacja do etapu centralnego

Niezmiernie miło nam poinformować, iż następujące uczennice zakwalifikowały się do ETAPU CENTRALNEGO XLI Olimpiady Języka Francuskiego:

1. CHOBOT PAULINA 3W
2. GŁOWACKA LAURA 3W
3. MERCHEL MARIA 1W
4. PESZKOWSKA ZUZANNA 2W

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Filmowy sukces uczennic II LO

Jury Międzynarodowego Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych pod przewodnictwem p.Agaty Buzek przyznało Nagroda Specjalną Instytutu Francuskiego w Polsce filmowi "Le papillon" zrealizowanemu przez uczennice klasy II W.

dyp 1

W uzasadnieniu podkreślono, że nagroda została przyznana za najlepszy filmowy scenariusz.

Statuetka zdobyta przez Anna Kabath i Marię Banaszak

przywieziona została do nas przez laureatki aż z Zielonej Góry, gdzie odbywała się 13 edycja tego prestiżowego festiwalu.

stat 1

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz tym wszystkim uczniom sekcji dwujęzycznej, którzy zaangażowali się w realizację tego projektu.