Osiągnięcia Sportowe - Liceum

Sukcesy sportowe

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Maksymilian Biały w dniach 10-12 maja 2019r. wywalczył tytuł
I Vice Mistrza Strokeplay Brutto
Mężczyzn
w Mistrzostwach Regionów - Północ 2019 w golfie.

golf

Maksymilian Biały uzyskał w ostatnim czasie:

- tytuł najlepszego juniora Strokeplay Brutto  - PGA Polska Tour 2019 by John Deere - Gradi Invitation;
- II miejsce Audi Junior Tour;
- II miejsce PGA Polska Tour Floating - Szczecin Open;

Gratulujemy!


Rok szkolny 2018/2019

XIV MISTRZOSTWA GDYNI W AQUATHLONIE

II MIEJSCE -  II LO
I MIEJSCE -  Michał Urbański
III MIEJSCE -  Maja Makowska
IV MIEJSCE -  Tomasz Bicki

 

FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY W LEKKOATLETYCE

I MIEJSCE  Bieg na 1500m -   Anna Ławrukajtis

 

MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKOATLETYCE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I MIEJSCE Skok wzwyż -  Anna Ławrukajtis
II MIEJSCE Pchnięcie kulą -  Patryk Preuss
IV MIEJSCE Skok w dal -  Patryk Preuss

 

MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM LICEALIADY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

I MIEJSCE  II LO W klasyfikacji generalnej w Pływaniu Drużynowym Chłopców
II MIEJSCE  II LO W klasyfikacji generalnej w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt
I MIEJSCE   Stylem dowolnym 8x50m w Pływaniu Drużynowym Licealiady Dziewcząt i Chłopców
III MIEJSCE  Stylem dowolnym 4x50m w Pływaniu Drużynowym Licealiady Dziewcząt
I MIEJSCE  100m Stylem dowolnym w Pływaniu Drużynowym w Wyścigach Indywidualnych Licealiady Chłopców - Michał Urbański
I MIEJSCE  100m Stylem dowolnym w Pływaniu Drużynowym w Wyścigach Indywidualnych Licealiady Dziewcząt - Aleksandra Ciobor
I MIEJSCE
100m Stylem klasycznym w Pływaniu Drużynowym w Wyścigach Indywidualnych Licealiady Chłopców - Piotr Bielewa
II MIEJSCE
50m Stylem klasycznym w Pływaniu Drużynowym w Wyścigach Indywidualnych Licealiady Chłopców - Tomasz Joniec
II MIEJSCE 
50m Stylem grzbietowym w Pływaniu Drużynowym w Wyścigach Indywidualnych Licealiady Chłopców - Piotr Grabowski
III MIEJSCE 
100m Stylem klasycznym w Pływaniu Drużynowym w Wyścigach Indywidualnych Licealiady Dziewcząt - Iga Kochańska
III MIEJSCE 
100m Stylem zmiennym w Pływaniu Drużynowym w Wyścigach Indywidualnych Licealiady Chłopców - Maksymilian Sienkiewicz

 

MISTRZOSTWA GDYNI W SPORTACH SIŁOWYCH

II MIEJSCE     Zuzanna Symon
IV MIEJSCE   
Dorota Kubiś

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

II MIEJSCE
Skład drużyny:Bukowska Aleksandra IIc, Gralak Hanna IIId, Jędruszek Ewa IIa, Ławrukaitis Anna IIF, Piotrowska Zuzanna IIc, Tomaszewska Oliwia IIf, Wasiak Alicja IIId.

 

II GWIAZDKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI Z OKAZJI XX -LECIA UKS CHYLONIA

II MIEJSCE   II LO

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Mieliśmy także zaszczyt przeprowadzić Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym chłopców.
Do finału weszło IV LO w Gdańsku i  V LO w Gdańsku

 

MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

W tym roku szkolnym byliśmy organizatorami Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym dziewcząt.
I MIEJSCE  
  III LO
II MIEJSCE   
ZSAE
III MIEJSCE
  I ALO

 

MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

II MIEJSCE
Skład drużyny: Nowakowski Mateusz, Porzycz Kacper, Lewandowski Jakub.

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dziewczęta:
I MIEJSCE  
Zakrzewska Anna
II MIEJSCE  
Mendelewska Anna
III MIEJSCE 
Jaszczołt Milena

Chłopcy:
I MIEJSCE    
Nowakowski Mateusz
II MIEJSCE   
Porzycz Kacper
III MIEJSCE  
Lewandowski Jakub

 

HALOWE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GDYNI W I RZUT

III MIEJSCE   Skok wzwyż -  Kostrzewa Natalia
V MIEJSCE    Skok w dal - Ogiegło Pola
V MIEJSCE    Pchnięcie kulą - Stanulewicz Adrian
VI MIEJSCE   Pchnięcie kulą - Szwęch Karol

 

FINAŁ XIX WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW

II MIEJSCE
Skład drużyny: Niemczyk Kamil, Jachimek Błażej

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW

I MIEJSCE
Skład drużyny: Niemczyk Kamil, Jachimek Błażej.

 

MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZACHACH

V MIEJSCE  II LO
Skład drużyny: Hamerlik Aleksandra, Okroj Patryk, Świerzewska Milena, Tomczak Michał, Winkler Kamil.

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W BADMINTONIE

I MIEJSCE
Skład drużyny: Niemczyk Kamil, Jachimek Błażej

 

OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ IM TADEUSZA BRZESKIEGO

Na przełomie września i października organizowaliśmy turniej piłki siatkowej im. T Brzeskiego chłopców i dziewcząt.
Dziewczęta:
I MIEJSCE  II LO
II MIEJSCE 
XIV LO
III MIEJSCE 
III LO
Chłopcy:
I MIEJSCE    VI LO
II MIEJSCE   
ZSCHiE
III MIEJSCE  
II LO

 

DRUŻYNOWE DŁUGODYSTANSOWE BIEGI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CHŁOPCÓW  2.10.2018

III MIEJSCE II LO
Skład drużyny: Dawid Barsowski, Mikołaj Kołodziejski, Jakub Małek, Maksymilian Sienkiewicz, Mateusz Weltrowski- Knopik, Bartosz Zalewski.

 


Licealiada w piłce siatkowej -Finał Mistrzostw Gdyni

Miło nam poinformować, że Nasze dziewczyny reprezentujące II LO w Gdyni zdobyły
I miejsce w piłce siatkowej w Mistrzostwach Gdyni,
które odbyły się odbyły się w dniach 23, 27 i 28 marca 2017.

DSC00277s

dsc00298 dsc00296
Dziewczynom serdecznie gratulujemy!,
a za chłopaków którzy również dzielnie walczyli w turnieju
trzymamy kciuki za następny raz ;)

dsc00307

 


Rok szkolny 2016/2017

Finały Wojewódzkie w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

VII MIEJSCE
Skład drużyny: Saczuk Alicja, Skindel Agata.

GRATULACJE !!!

 

Półfinał Wojewódzki w Siatkowej Piłce Plażowej Dziewcząt

I MIEJSCE

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Finały Wojewódzkie.

 

Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

II MIEJSCE
Skład drużyny: Saczuk Alicja, Skindel Agata.

 

Finał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

IV MIEJSCE

To duży sukces naszej drużyny siatkarskiej.
Skład drużyny: Rychter Agnieszka, Saczuk Alicja, Skindel Agata, Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Zakrzewska Anna, Janczarska Weronika, Terech Dominika, Bożek Weronika, Kostrzewa Natalia.

GRATULUJEMY !!!

 

Licealiada Indywidualna LA w Sopocie 16.05.2017

I MIRJSCE - Nowicka Zuzanna - Skok w dal
I MIEJSCE - Nowicka Zuzanna -
Bieg na 100m
I MIEJSCE - Stromski Jaromir -
Skok wzwyż
III MIEJSCE - Barczak Adelajda -
Skok wzwyż
III MIEJSCE - Harc Katarzyna -
Rzut oszczepem
III MIEJSCE - Guzik Paweł - Skok wzwyż
IV MIEJSCE - Makowska Maja -
Bieg na 400m
IV MIEJSCE - Stanisławski Kacper -
Bieg na 1500m
V MIEJSCE - Bożek Weronika -
Bieg na 100m
V MIEJSCE - Praska Ida -
Pchnięcie kulą
VII MIEJSCE - Harc Katarzyna -
Pchnięcie kulą
VII MIEJSCE - Pasek Magdalena -
Skok w dal
VIII MIEJSCE - Lewosz Anna -
Bieg na 800m
VIII MIEJSCE - Praska Ida -
Rzut oszczepem
VIII MIEJSCE - Stanulewicz Adrian -
Rzut oszczepem
VIII MIEJSCE - Stanulewicz Adrian -
Pchnięcie kulą
V MIEJSCE -
Sztafeta 4x100m - Bożek Weronika, Cibor Aleksandra, Lewosz Anna, Nowicka Zuzanna
VII MIEJSCE -
Sztafeta 4x100m - Kochanowski Robert, Giniewicz Piotr, Kustusz Mateusz, Schwarz Jakub.

GRATULUJEMY!

 

Półfinały Wojewódzkie w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 12.04.2017

I MIEJSCE

Nasze dziewczęta przeszły dalej do finałów wojewódzkich. Gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną w dalszych rozgrywkach.

 

Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 03.2017

I MIEJSCE

Skład drużyny: Rychter Agnieszka, Saczuk Alicja, Skindel Agata, Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Zakrzewska Anna, Janczarska Weronika, Terech Dominika, Bożek Weronika, Kostrzewa Natalia.

Gratulujemy i czekamy na półfinały wojewódzkie.

 

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni II Rzut 07.03.2017

 

I MIEJSCE - Skok wzwyż - Stromski Jaromir
II MIEJSCE
- Skok w dal - Nowicka Zuzanna
III MIEJSCE
- Skok wzwyż - Guzik Paweł
IV MIEJSCE
- Bieg na 600m - Talar Magda
V-VI MIEJSCE
- Skok wzwyż - Perron Michalina
VI MIEJSCE
- Bieg na 600m - Makowska Maja
VI MIEJSCE
- Bieg na 1000m - Stanisławski Kacper
VI MIEJSCE
- Pchnięcie kulą - Praska Iga
VII MIEJSCE
- Bieg na 50m - Bożek Weronika
VII MIEJSCE
- Bieg na 50m - Kochanowski Robert
VII MIEJSCE
- Skok w dal - Pasek Magda
VII MIEJSCE
- Skok wzwyż - Barczak Aleksandra
VIII MIEJSCE
- Bieg na 600m - Lewosz Anna
VIII MIEJSCE
- Skok w dal - Grozynska Agata
VIII MIEJSCE
- Pchnięcie kulą - Zakrzewska Anna

Po II Rzucie zajmujemy jako szkoła IV MIEJSCE.

 

 

XXVI Mistrzostwa Gdyni w Sportach Siłowych

II MIEJSCE - Zuzanna Symon

 

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

II MIEJSCE - 100m stylem grzbietowym - Oskar Sienkiewicz
III MIEJSCE
- 50m stylem klasycznym - Robert Kochanowski

 

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Siłowaniu na Rękę

I MIEJSCE - Adrian Stanulewicz
IV MIEJSCE - Maria Barszcz

 

Turniej Siatkówki Imienia Tadeusza Brzeskiego  Szkół Ponadgimnazjalnych

II MIEJSCE  Dziewczęta II LO
IV MIEJSCE 
Chłopcy II LO

 

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni I Rzut

I MIEJSCE - Skok w dal - Zuzanna Nowicka
II MIEJSCE -
Skok wzwyż - Michalina Perron
III MIEJSCE
- Bieg na 600m - Magdalena Talar
IV MIEJSCE
- Skok w dal - Agata Grożyńska
IV-V MIEJSCE
- Skok wzwyż - Paweł Guzik
V MIEJSCE
- Pchnięcie kulą 6 kg - Adrian Stanulewicz
VII MIEJSCE -
Bieg na 1000m - Michał Gryń
VII MIEJSCE
- Pchnięcie kulą - Ida Praska

IV MIEJSCE  w Gdyni II LO