Strona główna
Konkursy - Gimnazjum
VIII KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
ETAP WOJEWÓDZKI (FINAŁ) ODBĘDZIE SIĘ
26 MARCA 2018 ROKU (poniedziałek)
O GODZINIE 10.00
W NASZEJ SZKOLE
>>Lista kwalifikacyjna do etapu wojewódzkiego z etapu szkolnego w naszej szkole <<
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
Konkurs Wiedzy o Europie ...
Zuzanna Luty (IIIaG), Maria Merchel (IIIaG), Julia Żbikowska (IIIbG)
Dziewczyny, dziękujemy i jeszcze raz gratulacje!
Konkursu Wiedzy o Prawie
Z wielką dumą informujemy, że dwóch naszych gimnazjalistów stanęło na podium Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie zorganizowanym już po raz drugi przez Krajową Izbę Radców Prawnych na poziomie wojewódzkim.
Jeremi Marczak zajął I, a Paweł Sarzyński II miejsce!
Obaj chłopcy 16 maja reprezentować będą województwo pomorskie w zmaganiach na etapie krajowym w Warszawie.
GRATULACJE!!!
Rok szkolny 2015/2016
.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
- XIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Francji tytuł finalisty uzyskali:
- II miejsce
- Tobiasz Stanisławczyk i Jakub Muszyński kl. II aG
- III miejsce
- Maria Merchel i Karolina Prokopowicz kl. IIaG
- II miejsce
- Wojewódźki Konkurs Kuratoryjny z Geografii dla Gimnazjum 2015/2016
do trzeciego- wojewódzkiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:- Maria Merchel IIaG
- Julia Żbikowska IIbG
- Natalia Cisło IIIbG
- XLII Olimpiada Geograficzna do Zawodów Okręgowych awansowali następujący uczniowie Liceum:
- Alicja Szkolnik
- Julianna Adahs
- Michalina Rejkowska
- Sandra Stelmachowicz
Rok szkolny 2014/2015
- Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjum 2014/2015
- Małgorzata Janiak (2 gb) uzyskała tytuł laureatki
- Małgorzata Janiak (2 gb) uzyskała tytuł laureatki
- XI Powiatowym Konkursie Dramy w języku angielskim o Złote Jabłko
- Karolina Twardowska i Zuzanna Cymerman (3 gb) - zajęły I miejsce
- XIII Wojewódzki Konkursi Wiedzy o Francji
- 26 lutego 2015 w Pałacu Młodzieży w Gdańsku w finale konkursu wiedzy o Francji Jakub Muszyński i Tobiasz Stanisławczyk (1gb) zajęli II miejsce.
- Chemia
- III etap - tytuł laureata - M. Ładogórska, W. Więcaszek (3gb)
- Biologia
- III etap - D. Cisło, W. Więcaszek, (3ga), M. Iwaszko, M. Kostka, B. Walencik (3gb)
- Geografia
- III etap - D. Cisło (3gb), P. Lemke (3ga)
- J. Angielski
- III etap - M. Janiak (2ga)
- Matematyka
- etap wojewódzki - T. Bielski (3ga)
- Geografia
- etap wojewódzki - T. Bielski, D. Cisło, P. Kostulak, A. Kramp, P. Lemke
- Biologia
- etap wojewódzki - D. Chrząszcz, A. Kramp (3gb); T. Bielski, P. Drewek, W. Kończał, M. Kostka, A. Toczyńska (3ga)
- J. Polski
- etap wojewódzki - L. Głowacka, M. Iwaszko (3ga)
- Olimpiada Matematyczna dla Gimnazjum
- etap rejonowy - Z. Szczepańska (2ga), M. Ładogórska (3gb), W. Więcaszek (3gb)
- Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o ks. J. Popiełuszko
- P. Tomaszewska, O. Toczyńska, J. Wensel
- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji
- II etap - A. Kabath, Z. Cymerman, P. Chabot, A. Balcer, T. Stanisławczyk, J. Muszyński.
- Konkurs Wiedzy Biblijnej
- etap okręgowy - K. Winkler (2ga), W. Kraszewska (1ga), Z. Szczepańska (2ga),
Rok szkolny 2012/2013
"NIEKTÓRZY LUBIĄ POEZJĘ..."
W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła Magda Sobczak z klasy 3 B, a III miejsce Maria Banaszak z 1 B.
XI WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O FRANCJI DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH "VAL DE LOIRE"
Do wojewódzkich zawodów XI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Francji dla szkół gimnazjalnych "Val de Loire" organizowanego przez Pałac Młodzieży w Gdańsku zakwalifikowały się następujące 3 pary uczniów na 12 biorących udział w eliminacjach szkolnych:
1. Julisz Ciecierski i Natalia Pstrągowska (III GB i III GA)
2. Hanna Kolendowicz i Katarzyna Szurko (II GA)
3. Olga Grelewicz i Kacper Kępka (II GB).
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Uczennica kl.3Ga Zuzanna Osiecimska zajęła IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym z języka angielskiego.
Gratulujemy!
REJONOWY KONKURS BIBLIJNY
Kacper Kępka - uczeń klasy 2Gb zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy biblijnej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY
Uczennica kl. IIIGB Oliwia Kotowska została LAUREATKĄ Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego uzyskując NAJLEPSZY WYNIK W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM.
Agnieszka Puzan z kl. IIIGB
Monika Czerwińska z kl. IIIGA
Bartosz Kucharski z kl. IIIGA
uzyskali TYTUŁ FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.
Gratulujemy!
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
Uczennica klasy III GB, Oliwia Kotowska, została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjum. Serdecznie gratulujemy!
III KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
Następujące osoby zakwalifikowały się do FINAŁU konkursu :
1. Kotowska Oliwia - III GB
2. Korta Julia - III GB
3. Bublewska Julia - III GA
4. Śliwińska Paula - III GB
5. Pstrągowska Natalia - III GA
6. Kielasińska Alicja - III GB
7. Demczuk Karolina - III GA
8. Lutkiewicz Julia - II GA
9. Sobczak Magdalena - III GB
10. Krakowska Małgorzata - II GB
Gratulujemy!
MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY O GDYNI
Dobiegła końca 8. edycja międzyszkolnych obchodów 87. urodzin Gdyni. Wzięło w niej udział 140 uczniów z 14 gdyńskich szkół.
Spośród uczniów naszej szkoły Paulina Chobot z kl. 1ga została laureatką konkursu oratorskiego.
Gratulujemy!
WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY
W bieżącym roku szkolnym mamy silną- bo aż siedmioosobową ekipę, która zakwalifikowała się do drugiego etapu kuratoryjnego konkursu z geografii. Są to następujący uczniowie:
Jakub ŁUCZKIEWICZ
Jakub CHUCHRA
Tymoteusz BIELSKI
Mateusz GAFFKA
Juliusz CIECIERSKI
Alicja CHOINKA
Piotr KARP
Do drugiego etapu Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki zakwalifikowali się:
- Alicja BOŻEK
- Robert MOROZ
Styczeń - Konkurs Polonistyczny
Uczennica klasy III GB, Oliwia Kotowska, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.
Grudzień
Uczennica klasy 1Ga Paulina Chobot – otrzymała wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej.
Uczennica klasy 2Gb Lucyna Mossakowska – otrzymała wyróżnienie za grę aktorską w XIII Gdyńskim Przeglądzie Jasełek.
Uczniowie Kacper Kępka - 2Gb ,Piotr Karp – 3Ga zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu Wiedzy Biblijnej.
Wrzesień
Paula Śliwińska została laureatką XVI Ogólnopolskiego i XXX Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2012" pod patronatem Prezydenta Bielska-Białej.
Wszystkim uczniom serdecznie GRATULUJEMY!
Rok szkolny 2011/2012
Wojewódzki konkurs z matematyki dla gimnazjum
Uczeń kl.III GA Michał Guzik został finalistą wojewódzkiego konkursu z matematyki dla gimnazjum 2012.
Serdecznie gratulujemy.
Kwiecień 2012 WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY
- Oliwia Kotowska kl.II GB
- Michał Guzik kl.III GA
- Michał Mazur kl. III GA
zostali LAUREATAMI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.
Marzec - Konkurs Jezyka francuskiego dla gimnazjalistów woj. pomorskiego
W naszej szkole odbył się II Konkurs Języka Francuskiego dla gimnazjalistów woj.pomorskiego.
- Dominika Bączek - I miejsce
- Vanessa Morawska - II miejsce
- Oliwia Kotowska - III miejsce
Gratulujemy !
Marzec - Wojewódzki Konkurs Historyczny
- Paweł Tenerowicz z klasy III GA jest laureatem
- Michał Kużel finalista konkursu.
Marzec - Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum
Uczennica kl.III GA Vanessa Morawska otrzymała tytuł Laureatki Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum 2012.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!
Luty 2012 - Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych "SPELLING CONTEST"
- Zuzanna Ingielewicz (3ga) - II miejsce
- Alicja Kielasińska (2Gb) - wyróżnienie
- Dominika Kubów (2Gb) - wyróżnienie
- Natalia Banasiak (1Ga) - wyróżnienie
- Alicja Bożek (3ga) - wyróżnienie
- Karolina Demczuk (2Ga) - wyróżnienie
Styczeń 2012 - WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY
- Oliwia Kotowska kl.II GB
- Michał Guzik kl. III GA
- Michał Mazur kl. III GA
zostali laureatami etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu.
Strona 1 z 2