Rok szkolny 2012/2013

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

Uczniowie kl. 2 D: Przemysław Żołnierewicz i Paweł Kreft- zawodnicy GTK Gdynia- zdobyli Mistrzostwo Polski Juniorów w koszykówce.Przemek Żołnierewicz otrzymał tytuł MVP turnieju-obaj uczniowie są dumą naszej szkoły. Gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszły sezon

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  W LEKKIEJ ATLETYCE - II RZUT 21.03.2013.

I MIEJSCE Skok wzwyż -
Niewiadomska Aleksandra
II MIEJSCE Skok wzwyż - Wiśniewska Aleksandra
V MIEJSCE Skok w dal - Kumplak Weronika
VIII MIEJSCE Bieg na 600 m - Nastały Sonia

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW 23.01.2013.

VI MIEJSCE
Skład zespołu: Chludziński Marcel, Skurczyński Jakub.

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT 16.01.2013.

Skład zespołu: Thomas Alicja, Karpińska Zofia, Karpińska Alicja.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH     W PŁYWANIU 16.01.2013

IV MIEJSCE Sztafeta Chlopców 4x50m stylem zmiennym
VI MIEJSCE Sztafeta Mieszan 4x50m stylem dowolnym: Grunholz Paweł, Gruchała Patryk, Gwizdała Karolina, Śmiałkowska Aleksandra.
VIII MIEJSCE Sztafeta Dziewcząt 4x50m stylem dowolnym: Gizińska Agnieszka, Gwizdała Karolina, Śmiałkowska Aleksandra, Głodowska Agnieszka.

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZAT

Nasza drużyna zajęła III MIEJSCE

Skład drużyny: Sobolewska Dorota, Marona Małgorzata, Tarasiuk Zofia, Dulis Marta, Waracka Karolina, Janczak Aleksandra, Szymańska Aleksandra, Kurek Wiktoria, Nowc Wiktoria, Chudyszewicz Marta.

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

IV MIEJSCE Sklad drużyny: Żołnierewicz Przemysław, Kreft Paweł, Noch Dawid, Rozbiegała Wiktor, Falkiewicz Maciej, Kaczmarek Jacek, Biedunkiewicz Jan, Piekielnik Mateusz, Niwiński Bartosz, Łub Michał, Wieloch Marcin.

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT W PIŁCE KOSZYKOWEJ

V MIEJSCE Skład drużyny: Jurewicz Anna, Jastrzębska Patrycja, Pomajda Monika, Kołodziejczyk Urszula, Szamałek Marta, Ambrosiewicz Agnieszka, Szuprytowska Ada, Michalska Joanna, Styn Anna, Nastały Sonia, Niewęgłowska Inka.

VII POMORSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 9.11.2012

II MIEJSCE Skład drużyny: Berkh Bayalag-Erdem, Kamil Rolewicz oraz Maciej Płotka

MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM  31.10.2012

V MIEJSCE 50m stylem dowolnym - Gruchała Patryk

XI MIEJSCE Bieg na 50m - Kaczmarczyk Michał
IV MIEJSCE Bieg na 600m - Chudyszewicz Marta
VIII MIEJSCE Bieg na 1000m - Suchecki Oskar

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 4.10.2012

VII MIEJSCE
Skład drużyny: Niewiadomska Aleksandra, Chudyszewicz Marta, Bączek Dominika, Kumpiak Weronika, Nastały Sonia, Szuprytowska Adriana, Kołodziejczyk Urszula, Lakowska Daria, Porzezińska Aleksandra, Ambroziewicz Agnieszka.

VII MIEJSCE Skład drużyny: Noch Dawid, Kaczmarczyk Michał, Niwiński Bartosz, Falkiewicz Maciej, Gruchała Patryk, Suchecki Oskar, Łukasz Konrad, Wróblewski Dawid, Baranowski Jakub, Bagielski Michał.