Rok szkolny 2022/2023
MISTRZOSTWA GDYNI SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE LICEALIADA
MIEJSCE II
Skład drużyny: Klein Zofia, Kłosińska Iga, Kolińska Aleksandra, Krajewska Marta, Krasowska Karolina, Oryl Weronika, Rychert Angelika, Szulska Aleksandra, Tsepurday Katia, Wtulich Zuzanna, Bruggermann Anna.
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
MIEJSCE V
Skład drużyny: Klein Zofia, Kłosińska Iga, Kolińska Aleksandra, Krajewska Marta, Krasowska Karolina, Oryl Weronika, Rychert Angelika, Szulska Aleksandra, Tsepurday Katia, Wtulich Zuzanna, Bruggermann Anna.
WOJEWÓDZKI TURNIEJ INDIACA
MIEJSCE I
Skład drużyny: Krzysztof Pączek, Antoni Rachwał,
MISTRZOSTWA GDYNI CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W TURNIEJU BADMINTONA
MIEJSCE III
Skład drużyny: Julian Dreshel, Mateusz Gonera, Kacper Obiegło.
MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
MIEJSCE I
Skład drużyny: Nina Hewitt, Julia Żaworonek
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
MIEJSCE IV
Skład drużyny: Nina Hewitt, Julia Żaworonek
MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
MIEJSCE II
Skład drużyny: Grzegorz Dylak, Mikołaj Górski, Jan Parol, Jakub Matwiejczyk.
MISTRZOSTWA GDYNI UNIHOKEJ CHŁOPCÓW
MIEJSCE I
FINAŁ WOJEWÓDZKI UNIHOKEJ CHŁOPCÓW
MIEJSCE II
MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADA CHŁOPCÓW W PIŁCE KOSZYKOWEJ
MIEJSCE I
Skład drużyny: Jan Czyżewski, Mikołaj Prokurat,Mikołaj Kuszner, Bartosz Piątek, Mateusz Ślifierz, Oliwier Muc, Artur Chabraszewski, Mateusz Pabich, Albert Radkiewicz, Piotr Szewczyk, Filip Bak, Antoni Szulc
MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
MIEJSCE III
Skład:Maja Matuszczak, Zuzanna Wtulik, Karolina Krosnowska, Agata Nagel, Maria Ciechoń, Julia Żaworonek, Natalia Pawlicka, Wiktoria Pilecka, Amelia Skrzypczak, Julia Głowacka, Oliwia Janczyk
MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
MIEJSCE I
Skład: Radosław Banaszkiewicz, Jan Parol, Oliwier Sielski, Paweł Muszyński, Filip Pieper, Tymoteusz Zawadzki,Bartosz Drywa, Jędrzej Aleksander, Tymon Złocki, Krzysztof Pączek, Antoni Rachwał
MISTRZOSTWA GDYNI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADY DZIEWCZĄT
MIEJSCE II
MISTRZOSTWA GDYNI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADY CHŁOPCÓW
MIEJSCE III
MISTRZOSTWA GDYNI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADY CHŁOPCÓW
I MIEJSCE - Krzysztof Zieliński
MISTRZOSTWA GDYNI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADY DZIEWCZĄT
I MIEJSCE - Aleksandra Szulska
MISTRZOSTWA W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW
I Miejsce w Gdyni
II Miejsce w Półfinale Wojewódzkim
MISTRZOSTWA GDYNI W POOL BILARDZIE
I miejsce - Paulina Jaszczuk
III miejsce drużynowo - Mikołaj Prokurat, Paulina Jaszczuk
MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU 200 m STYLEM DOWOLNYM
III miejsce - Nina Ośka
MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU 100 m STYLEM DOWOLNYM
III miejsce - Igor Mentel
MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
II miejsce