Konkurs chemiczny PG "Wygraj Indeks"

UCZNIOWIE KLASY BIOLOGICZNO-CHEMICZNEJ LAUREATMI KONKURSU CHEMICZNEGO PG "WYGRAJ INDEKS"

W dniu 25.03 na Wydziale Chemii PG odbył się II etap Konkursu Chemicznego "Wygraj Indeks".
Zanim uczniowie zaczęli rozwiazywać zadania wysłuchali krótkiego wykładu dot. Marii Skłodowskiej-Curie, w związku z tym, iż w 2017r. przypada 150 rocznica urodzin tej wybitnej uczonej. Następnie uczniowie przeszli do części finałowej- rozwiazywania zadań.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że uczniowie klasy 3LO:
Magdalena Cisowska oraz Damian Kacprowicz
zostali laureatami tegorocznej XXI edycji Konkursu Chemicznego "Wygraj Indeks". Dyplom laureata upoważnia go do przyjęcia na Wydział Chemiczny poza normalnymi procedurami związanymi z przeliczaniem punktów za wyniki egzaminu maturalnego. Serdecznie gratulujemy Magdzie i Damianowi!!!
J.Sadowska