Rok szkolny 2015/2016
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADETEK I KADETÓW W TENISIE STOŁOWYM 12- 15.05.2016
III MIEJSCE W turnieju drużynowym - Adam Dudzicz ( z kolegą klubowym Bartoszem Czerwińskim)
XIII MIEJSCE Indywidualnie - Adam Dudziucz
MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 16.05.2016
MIEJSCE II Pchnięcie kulą - Hubert Niemczyk
MIEJSCE III Bieg na 1000m - Kacper Stanisławski
MIEJSCE IV Pchnięcie kulą - Natalia Cisło
MIEJSCE V Skok w dal - Pola Ogiegło
MIEJSCE VI Bieg na 600m - Patrycja Sikora
ULICZNY BIEG EUROPEJSKI 7.05.2016
MIEJSCE XIII Patrycja Sikora
MIEJSCE XVI Michalina Peek
OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 16.04.2016
MIEJSCE I - Zuzanna Szczygieł
MIEJSCE II - Julia Kowalska
MIEJSCE III - Daria Symonowicz
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 20.01.2016
I MIEJSCE Sztafeta 4x50m stylem dowolnym: Greinke Apolonia, Kochańska Iga, Dalkowska Aurelia, Olszewska Anna.
IV MIEJSCE Sztafeta 4x50m stylem zmiennym: Stanisławski Kacper, Niemczyk Hubert, Grabowski Piotr, Kisiel Filip.
VI MIEJSCE Sztafeta 9X50m stylem dowolnym: Stanisławski Kacper, Niemczyk Hubert, Grabowski Piotr, Kisiel Filip, Borski Norbert, Lisiecki Filip, Bicki Tomasz, Bielinis Mikołaj, Joniec Tomasz.
V MIEJSCE Sztafeta 4x50m stylem zmiennym: Joniec Tomasz, Bielinis Mikołaj, Borski Norbert, Lisiecki Filip.
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 15.12.15
MIEJSCE II 50m stylem klasycznym - Greinke Apolonia
MIEJSCE II 50m stylem dowolnym - Greinke Apolonia
MIEJSCE III 100m stylem zmiennym - Kochańska Iga
MIEJSCE V 50m stylem klasycznym - Kochańska Iga
MIEJSCE VI 5Om stylem grzbietowym - Kisiel Filip
MIEJSCE VI 50m stylem klasycznym - Niemczyk Hubert
MIEJSCE VIII 50m stylem dowolnym - Stanisławski Kacper
MIEJSCE VIII 100m stylem zmiennym - Kisiel Filip
MIEJSCE VIII 50m stylem grzbietowym - Olszewska Anna
MIEJSCE XI 50m stylem dowolnym - Dalkowska Aurelia
MIEJSCE XII 50m stylem grzbietowym - Joniec Tomasz
MIEJSCE XII 50m stylem dowolnym - Grabowski Piotr
MIEJSCE XIII 50m stylem grzbietowym - Cisło Natalia
WOJEWÓDZKI FINAŁ W TENISIE STOŁOWYM 08.12.2015
MIEJSCE II : Dudzicz Adam, Porzycz Kacper
OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 28.11.15
MIEJSCE I - Kochański Maciej
MIEJSCE II - Sarzyński Paweł
MIEJSCE III - Rutka Adam
PÓŁFINAŁ XVII WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW 24.11.2015 GNIEW
MIEJSCE I Skład drużyny: Dudzicz Adam, Porzycz Kacper.
GIMNAZJADA LEKKOATLETYCZNA 19.11.2015
MIEJSCE III Pchnięcie kulą - Cisło Natalia
MIEJSCE IV Pchnięcie kulą - Niemczyk Hubert
REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM 9.11.2015
W dniu 9.11.2015 odbyły się w naszej szkole Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Cały turniej przebiegał w sportowej, pełnej rywalizacji atmosferze. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Odbyło się po 12 meczy dziewcząt i chłopców.
Wśród chłopców najlepsi to:
MIEJSCE I - GIMNAZJUM nr 23 ( Adam Dudzicz, Kacper Porzycz, Zapała Aleksander)
MIEJSCE II - GIMNAZJUM nr 24
MIEJSCE III - GIMNAZJUM nr 1
MIEJSCE IV - GIMNAZJUM nr 11
Wśród dziewcząt :
MIEJSCE I - GIMNAZJUM nr 24
MIEJSCE II - GIMNAZJUM nr 1
MIEJSCE III - GIMNAZJUM nr 23 (Sikora Patrycja, Treppa Weronika, Pisańska Zofia)
MIEJSCE IV - GIMNAZJUM nr 11
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DLA KLAS GIMNAZJALNYCH 15.10.15
Dziewczęta:
MIEJSCE I - Sikora Patrycja
MIEJSCE II - Peek Michalina
MIEJSCE III - Pisańska Zofia
Chłopcy:
MIEJSCE I - Zapała Aleksander
MIEJSCE II - Klimek Mateusz
MIEJSCE III - Kochański Maciej
MISTRZOSTWA GDYNI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 01.10.15
MIEJSCE X - Dziewczęta