Ranking szkół ponadpodstawowych wg WaszaEdukacja.pl

Miło nam poinformować, że wg rankingu szkół ponadpodstawowych opublikowanemu przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl nasza szkoła zajęła drugie miejsce w Gdyni.
Zapraszam do zapoznania się z najnowszym ogólnopolskim rankingiem szkół ponadpodstawowych 2024 w kategorii Licea oraz Technika, opublikowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl.
Tegoroczna edycja rankingu, jak zawsze, została podzielona na część ogólnopolską oraz zestawienia dla osiemnastu miast wojewódzkich. Analiza obejmuje 3 477 szkół ponadpodstawowych, które spełniają restrykcyjne kryteria regulaminu, a jej celem jest przeprowadzenie najbardziej wszechstronnej i rzetelnej oceny poziomu edukacji oferowanej przez licea i technika w Polsce. W ramach rankingu prezentujemy nie tylko dane egzaminacyjne, lecz także wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), które w tym roku są dostępne wyłącznie dla techników. Dzięki temu uczniowie i ich rodzice mogą dokładnie porównać różne placówki i wybrać tę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i celom edukacyjnym.