PIKNIK EUROPEJSKI 2023

Z inicjatywy Europejskiego Klubu Dwójki w niedzielę, 7 maja, przy plaży gdyńskiej na Placu Wolnej Ukrainy odbył się PIKNIK EUROPEJSKI 2023 .
Swoją obecnością zaszczycili nas:
 Sławomir Rybicki - Senator RP , Marek Rutka poseł na Sejm RP , posłanka Joanna Senyszyn, Consul Honoraire de France en Pomeranie, Konsul Honorowa Szwecji Magdalena Pramfelt, Joanna Zielińska,
a wspierali nas i zaprezentowali się m.in.
Polska Fundacja im. Roberta Schumana , EUROPE DIRECT Gdańsk , Spilno Gdynia, WSAiB, Uniwersytet Morski, Akademia Marynarki Wojennej Eduklocki.

Piknik2
                                           >> Zapraszamy do fotorelacji <<

Pogoda wystrzeliła dość niespodziewanie i setki rodzin odwiedziły nasz Piknik. Dzieci brały udział w wielu konkursach przygotowanych starannie przez naszych uczniów, którym tą drogą składamy gorące podziękowania za włożony trud, czas, kreatywność i serce.

Dzięki, jesteście wielcy !