Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 2023

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. To pierwsza edycja po 3 latach przerwy... było nam niezmiernie miło wrócić do dawnej formuły i cieszymy się ogromnie, że uczestniczki i uczestnicy z wielu szkół dobrze się z nami bawili.

p1254

Jurorami byli: wokalistka Sylwia Nowicka, nasza pani psycholog (prywatnie śpiewająca) Aleksandra Witort oraz pan Wojciech Jankowski - przewodniczący Rady Dzielnicy Działki Leśne, patrona konkursu.
Sponsorami nagród byli: Miasto Gdynia, Wydawnictwo Oxford oraz Rada Dzielnicy Działki Leśne, zaś poczęstunek ufundowała Rada Rodziców przy II LO.

Dziękujemy

Jury miało trudne zadanie. Poziom występów był bardzo wysoki, trudno było zdecydować, ale ostatecznie się udało.
 W kategorii szkoła podstawowa:
I miejsce - Karolina Nowakowska z SP 13
II miejsce ex aequo zajęły:
Anna Voroshylova i Krystyna Zynych reprezentujące SP 26,
 III miejsce -Agata Witt  z SP 26.
W kategorii liceum:
I miejsce - Zofia Sławińska z Zespołu Szkół Katolickich
II miejsce - Marija Logan z V LO w Gdyni
III miejsce - Amelia Olszewska z II LO w Gdyni.
Wyróżnienia otrzymali:
Maria Gandor (II LO),
Kajetan Müller (VI LO)
oraz
zespół w składzie: Łucja Adamowicz, Karol Mroziński, Paweł Ciaś i Weronika Matuszewska (Zespół Szkół Katolickich).

p2b

Gratulujemy!

W przerwie widzów zabawiał zespół StagePass, który powstał na potrzeby projektu edukacyjnego Erasmus+, a który odświeżył kilka starych, znanych przebojów.

Wielkie podziękowania dla Radiowęzła za ogromną pracę włożoną w nagłośnienie wydarzenia oraz młodzieży z Europejskiego Klubu Dwójki za pomoc w organizacji.
Anna Ćwiklińska-Rutka