Fotorelacja z gali i wernisażu Konkursu Fotograficznego Bleu Blanc Rouge 2017

23 listopada 2017 roku odbyła się uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród w III Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym Bleu Blanc Rouge 2017 organizowanym przez sekcję dwujęzyczną naszej szkoły pod patronatem Instytutu Francuskiego w Polsce.

gal

Nagrody rzeczowe, dyplomy i wyróżnienia zostały wręczone przez wszystkie strony organizujące i sponsorujące konkurs:

Panią Elżbietę Zarębę - dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi z językiem francuskim w Gdyni

Panią Joannę Zielińską - przewodniczącą Rady Miasta Gdynia

Panią Annę Marię Biniecką - fotografa i członka Jury

oraz

Panią Nathalie Hischprung - attachée do spraw współpracy edukacyjnej Instytutu Francuskiego w Polsce.

Nagrodzeni uczniowie przybyli miedzy innymi z tak dalekich miast jak Rawicz, Radom czy Poznań.

Serdecznie im dziękujemy za obecność na gali :)

Po gali odbył się wernisaż nagrodzonych, wyróżnionych i docenionych przez Jury prac.

Pokonkursowa wystawa potrwa do 5 stycznia 2018.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia  >> fotorelacji << z tego wydarzenie.

Zdjęcia: Anna Lewosz