MISTRZOSTWA GDYNI CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM

MISTRZOSTWA |GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Jakub Bieniasz-Krzywiec, Igor Jaromir, Eryk Woźniak, Igor Wypych, Bruno |Perski, Igor Mentel, Tymon Złocki

Iwoła Klara, Jasińska Julia, Kłosin Nadia, Mach Alicja, Labuda Aleksandra, Hirsz Amelia, Kłosińska Iga, Pilarska Julia, Krasowska Karolina

Unihokej chłopców Półfinał Wojewózki i Finał Miejski

I miejsce - w składzie

Jakub Bieniasz - Krzywiec,Szymon Bieniuk, Artur Grunert, Wojciech Kozłowski, Jakub Kustosz, Krzysztof Pączek, Michał Prętnijk, Hubert Śmigielski, Tymon Złocki

Mistrzostwa Gdyni Licealiady w badmingtonie dziewcząt i chłopców

III miejsce - dziewczęta w składzie Kalina Pniewska, Marta Weronis,Lena Pokrzywińska, Lulia Furmańczyk

III miejsce - chłopcy w składzie |Julian Dreszer i Mateusz Gonera

Moje pasje .....

Nazywama się Lena Pokrzywińska, trenuje od ponad 6 lat w klubie gdyńska akademia siatkówki. Byłam w kadrze rocznika 2008 z którym przez rok przygotowywałam się do eliminacji do mistrzostw Europy, na które pojechałam ze starszym rocznikiem 2007.Tam bez straty seta wszystko wygraliśmy i zostałyśmy mistrzyniami Europy wschodniej.

page
Gram na libero,czasami się zdarza, że wchodzę na boisko jako przyjmująca. Oprócz sukcesów halowych,bardzo angażuje się w siatkówkę plażową. Razem z moją koleżanką Karoliną Chludzińską zakwalifikowałyśmy się zajmując 3 miejsce na półfinałach na finały mistrzostw Polski Młodziczek które odbędą się 22-23 lipca w Toruniu. Jesteśmy w szesnastce najlepszych par w Polsce.Wiąże przyszłość z siatkówką, gra w kadrze daje mi wiele możliwości dalszego rozwoju. Oprócz zwiedzania Polski i poznawania wielu wspaniałych dziewczyn,przyjaciół i trenerów gra w siatkówkę daje mi możliwość odcięcia się od życia codziennego.
To nie tylko pasja ale moje życie.

Moje pasje ....

Miło nam pinformować, że Ola Szulska została mistrzynią Polski /zdobyła zloto/ na dystansie 5000 m z czasem 16.51 , który oznacza kwalifikacje na Mistrzostwa Europy w sierpniu w Jerozolimie.

szulska

Gratulujemy i trzymamy kciuki !

Jestem Ola Szulska i chodzę do klasy 4e. Moją pasja jest bieganie.
Trenuje od 6 lat i należę do Kadry Narodowej B bloku wytrzymałości.
W tym roku zostałam vice-mistrzynią Polski w biegu na 3000m w kategorii u18 oraz drugi rok z rzędu zdobyłam brązowy medal
na Przełajowych Mistrzostwach Polski w biegu na 3000m.
Moim celem na przyszły sezon jest wypełnienie minimum na Mistrzostwa Europy u20 i reprezentacja Polski na imprezach międzynarodowych.

4e 1 4e 2

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Moje pasje ...

W Rewie na wodach Zatoki Puckiej w dniach 30.06. - 02.07.2023 odbyły się żeglarskie Mistrzostwa Polski w klasie vaurien. Zawody miały obsadę międzynarodową, ale oczywiście nie zabrakło w nich czołówki polskiego żeglarstwa. Miło nam poinformować,że nasz uczeń

Wojciech Myszk

zdobył III miejsce!

1000034529

Organizatorem regat był Yacht Club Rewa.

Gratulujemy!

Wakacyjne sukcesy ...

uczeń klasy 1 a, Igor Mentel, zajął pierwsze miejsce w kategorii juniorów w nocnym Gdyńskim Biegu Świętojańskim (23.06).

356255956 748382240622555 147271987269153523 n 355858836 748382203955892 9120897568720666149 n