Rok szkolny 2013/2014
XV Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce.
Słupsk 28.05.2014
Na stadionie lekkoatletycznym w Słupsku odbył się finał XV Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce.
W zawodach wystartowało około 640 młodych lekkoatletów reprezentujących 143 szkoły gimnazjalne z 20 powiatów województwa pomorskiego,
a wśród nich dwie nasze gimnazjalistki:
- Małgorzata Krakowska (kl. III b gim), która uzyskała czas 45,76 s
w biegu na 300 m, - Zuzanna Nowicka (kl. II b gim), która z odległością 5,14 m zdobyła
II miejsce w skoku w dal i srebny medal.
Obydwie zawodniczki wystapiły również w sztafecie 4 x 100 jako rezrezentantki powiatu Gdynia w którym z dwiema innymi koleżankami
z czasem 52.18 s zdobyły I miesce i złote medale.
Gratulujemy!
Zapraszamy do >>fotogalerii<<
GIMNAZJADA LEKKOATLETYCZNA 21.05.2014
MIEJSCE I Bieg na 300m - Małgorzata Krakowsk 3gb
MIEJSCE I Skok w dal - Nowicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE II Sztafeta 4x100m Dziewcząt - Nowicka Zuzanna 2gb, Łyżkiewicz Klaudia 1gb, Krakowska Małgorzata 3gb, Perron Michalina 3gb
MIEJSCE III Bieg na 300m - Perron Michalina 3gb
MIEJSCE III Skok wzwyż - Perron Michalina 3gb
MIEJSCE IV Rzut oszczepem - Nowicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE V Pchnięcie kulą - Kańska Joanna 3gb
MIEJSCE VII Pchnięcie kulą - Cisło Natalia 1gb
MIEJSCE VIII Sztafeta 4x100m Chłopców - Szyperski Piotr 3gb, Niemczyk Hubert 1ga, Borówka Piotr 3gb, Koszucki Krystian 2ga
HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKIEJ ATLETYCE II RZUT 06.03.2014
MIEJSCE II Skok wzwyż - Perron Michalina 3gb
MIEJSCE III Bieg na 50m - Krakowska Małgorzata 3gb
MIEJSCE V Pchnięcie kulą - Korzeniowski Jakub 3ga
MIEJSCE V Bieg na 50m - Koszucki Krystian 2ga
MIEJSCE VI Pchnięcie kulą - Cisło Natalia 1gb
MIEJSCE VI Skok wzwyż - Tarasiuk Dominika 2ga
MIEJSCE VIII Skok wzwyż - Kwiatkowska Marta 2ga
MIEJSCE IX Bieg na 50m - Szyperski Piotr 3g
MIEJSCE X Bieg na 600m - Urbaś Agnieszka 3gb
MIEJSCE XVI Bieg na 1000m - Stanisławski Kacper 1gb
REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 11-13.02.2014
MIEJSCE III
Skład drużyny: Wielocha Natalia 1gb, Brzozowska Agata 1gb, Koprowska Zuzia 1gb, Praska Ida 2gb, Frymark Zuzanna 3ga, Kamińska Magda 3gb, Banasiak Natalia 3gb, Saczuk Alicja 3gb, Perron Michalina 3gb.
FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 15.01.2014
MIEJSCE VII Sztafeta 9x50m stylem dowolnym
Skład drużyny: Strzyga Agata 3gb, Urbaś Agnieszka 3gb, Grelewicz Olga 3gb, Suchcicka Zuzanna 2gb, Więcaszek Weronika 2gb, Cisło Daria 2gb, Cisło Natalia 1gb, Szczecka Julia 1ga, Szczepańska Zofia 1ga.
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 09.01.2014
MIEJSCE I Sztafeta 9x50m stylem dowolnym
Skład drużyny: Cisło Natalia 1gb, Szczepańska Zofia 1ga, Szczecka Julia 1ga, Więcaszek Weronika 2gb, Suchcicka Zuzanna 2gb, Cisło Daria 2gb, Strzyga Agata 3gb, Szkolnik Alicja 3gb, Grelewicz Olga 3gb.
MIEJSCE I Sztafeta 4x50m stylem zmiennym
Skład drużyny: Suchcicka Zuzanna - grzbiet, Strzyga Agata - żabka, Więcaszek Weronika - delfin, Cisło Daria - kraul.
WYNIKI OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DLA GDYŃSKIEJ MŁODZIEŻY 9-23.11.2013
MIEJSCE I - Karolina Twardowska 2gb
MIEJSCE II - Anna Kabath 2gb
MIEJSCE III - Zuzanna Zymerman 2gb
MIEJSCE III - Tymoteusz Bielski 2ga
MIEJSCE IV - Morawski - Jaswal Karol 2gb
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 19-20.11.2013
MIEJSCE I 50m stylem grzbietowym - Suchcicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE III 50m stylem dowolnym - Suchcicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE III 50m stylem klasycznym - Strzyga Agata 3gb
MIEJSCE III 100m stylem zmiennym - Więcaszek Weronika 2gb
MIEJSCE IV 50m stylem grzbietowym - Cisło Daria 2gb
MIEJSCE IV 50m stylem klasycznym - Więcaszek Weronika 2gb
MIEJSCE IV 50m stylem motylkowym - Szczepańska Zosia 1ga
MIEJSCE V 50m stylem grzbietowym - Cisło Natalia 1gb
MIEJSCE V 50m stylem dowolnym - Strzyga Agata 3gb
MIEJSCE VIII 50m stylem dowolnym - Cisło Daria 2gb
MIEJSCE IX 50m stylem grzbietowym - Łopatka Sandra 2gb
MIEJSCE X 50m stylem grzbietowym - Grelewicz Olga 3gb
MIEJSCE XVIII 50m stylem dowolnym - Cisło Daria 1gb
MIEJSCE VI 50m stylem grzbietowym - Kępka Kacper 3g
MIEJSCE XI 50m stylem klasycznym - Stanisławski Kacper 1gb
MIEJSCE XI 50m stylem grzbietowym - Grabowski Piotr 1g
MIEJSCE XIV 50m stylem klasycznym - Niemczyk Hubert 1ga
MIEJSCE XVI 50m stylem dowolnym - Stanisławski Kacper 1gb
HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKIEJ ATLETYCE I RZUT 22.10.2013
MIEJSCE I Skok w dal - Nowicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE IV Bieg na 50m - Koszucki Krystian 2ga
MIEJSCE V Bieg na 50m - Krakowska Małgorzata 3gb
MIEJSCE VI Skok wzwyż - Tarasiuk Dominika 2ga
MIEJSCE VII Pchnięcie kulą - Korzeniowski Jakub 3ga
MIEJSCE IX Pchnięcie kulą - Mossakowska Lucyna 3gb
MIEJSCE IX Bieg na 1000m - Rutkowski Mikołaj 3ga
MIEJSCE XI Bieg na 600m - Suchcicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE XII Bieg na 50m - Szyperski Piotr 3g
MIEJSCE XIII Bieg na 600m - Urbaś Agnieszka 3gb
MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 26.09.2013
MIEJSCE IV
Skład drużyny: Popielarska Zuzanna 3ga, Krakowska Małgorzata 3gb, Perron Michalina 3gb, Kozikowska Marta 3gb, Urbaś Agnieszka 3gb, Mossakowska Lucyna 3gb, Suchcicka Zuzanna 2gb, Nowicka Zuzanna 2gb, Kostka Marianna 2ga, Lewosz Anna 1gb, Łyszkiewicz Klaudia 1gb.
MIEJSCE VI
Skład drużyny: Niemczyk Hubert 1ga, Stanisławski Kacper 1gb, Gryń Michał 2gb, Brunka Wojciech 2ga, Drewek Paweł 2ga, Wołczyk Jan 2ga, Koszucki Krystian 2ga, Rutkowski Mikołaj 3ga, Tadrzak Jędrzej 3gb.